Servisní centrum Ústí nad Labem - doba oprav od 20minut do 4hodin (Vše na počkání)

 

 

Nově provádíme separaci poškozených skel laserovou technologií

 

 

jsme profesionální pozáruční servis telefonů i tabletů s dlouholetými zkušenostmi. Naši technici jsou pravidelně školeni od tuzemských distributorů telefonů, proto odvádíme kvalitní práci a ve výrazně rychlejších časech než konkurence. Nabízíme mnoho služeb od opravy mobilů i tabletů, výměny displeje a LCD, výměny dotykových sklíček, baterií, kamer, základních desek, konektorů nabíjení, repro, až po odblokování, přehrání i záchranu dat. Provádíme servis na veškerých dostupných typech mobilních telefonů i tabletů všech značek. iPhone, Samsung, Lenovo, Asus, Honor, Huawei, Microsoft, Nokia, LG a další.

 

Milí zákazníci, 

dne 27.1 ( sobota ) bude naše pobočka z provozních důvodů UZAVŘENA. 

Těšit se na vás budeme opět v pondělí 29.1.

Krásný a pohodový víkend :)

 

 

MobilExpress na Firmy.cz

Nově přidané zboží

Kontaktujte nás

Komentáře

Datum 04.04.2024

Vložil Mata

Titulek Flip5

Odpovědět

Dobrý den. Měníte prosím i folii na Z flip 5?

Datum 04.04.2024

Vložil MobilExpress

Titulek Re: Flip5

Odpovědět

Dobrý den, folii na flipa a folda nelepíme a doporučíme pouze autorizovaný servis. ideálně v Praze. Pokud telefon máte nový a koupený v ČR, výměna folie je zdarma do 1roku.

Datum 26.02.2024

Vložil Sirůček Martin

Titulek Oprava mobilu Huawei p20 lite

Odpovědět

Super servis,rychlost ,spokojenost přijdu zase

Datum 09.01.2024

Vložil Dobrovanský

Titulek Oprava mobilu Nokia 71 E

Odpovědět

MĚL JSEM TELEFON NOKIA 71 V OPRAVNĚ KDE MĚ ŘEKLI ŽE JE NEPRAVITELNÝ.ZAJEL JSEM DO MOBILXPRESU DO ÚSTÍ NA LABEM.TELEFO SPROVOZNILI BĚHEM 5 MINUT. DĚKUJI ZA ODBORNÍKY KTERÝCH JE DNES MÁLO.

Datum 15.01.2024

Vložil MobilExpress

Titulek Re: Oprava mobilu Nokia 71 E

Odpovědět

Dobrý den. Jsme rádi, že jste spokojen.