ADRENALIN offroad

 

Chcete zažít pořádný adrenalin v terénu nebo na sněhu?

 
Dopřejte sobě, svým blízkým nebo zaměstnancům na teambuildingu nevšední adrenalinový zážitek.
 
Jsme jediní v ČR, kteří Vám dopřejí jízdu v terénu a na sněhu, jakou jste ještě nezažili. 
 
Naše zbraň je nový BRP Can-am Outlander 1000 limited 2023. Má v sobě extrémní motor o objemu 1000ccm a výkonu dechberoucích 97koní.
Díky těmto parametrům je tato čtyřkolka nejlepší volba na světě, která si drží první světovou pozici již od roku 2016. Další závodní speciál pro sněhový adrenalin máme pro vás připravený BRP Lynx 800R Xtrim. Tato závodní bestie dosahuje výkonu 148HP a zrychlení z 0 na 100km/h zvládá kolem 3s.
 
 

Vyberte si v KATEGORIÍCH zážitkový balíček šitý na míru přímo pro vás a ten pravý adrenalin může začít. Čtyřkolka je stavěná pro 2 osoby. Skůtr pro 1 osobu.

Pokud nemáte řidičské oprávnění skupiny B, tak nezoufejte. Proškolený testovací jezdec Vás proveze s plně otevřeným výkonem, že nebudete moc ani mluvit:-)


Pokud máte řidičské oprávnění skupiny B, čtyřkolku můžete řidit i vy! Na sněžný skůtr řidičské oprávnění nepotřebujete.


Adrenalinové zážitky se převážně konají v okolí v Ústí nad Labem. Po dohodě je možné čtyřkolku přistavit i jinde. Zážitky pořádáme pravidelně každý víkend, po dohodě je možno i všední den.


Veškeré informace a dotazy Vám zodpovíme na tel. 722060660

 

Veškeré balíčky i voachery si můžete objednat právě teď v kategoriích na našem webu. Po odeslání objednávky Vás budeme kontaktovat s upřesněním platby a dohodnutím volného termínu. Denně jsme schopni rozpumpovat krev až 10ti zákazníkům postupně. V případě firemního teambuildingu jsme schopni kapacitu výrazně navýšit.